Bekerlijsten Schema finale bekerweekend

Bekerlijsten

Om te voldoen aan artikel 1 van het Beker-reglement, dienen clubs die meer dan 1 (jeugd)ploeg voor de beker van West-Vlaanderen inschrijven een lijst te maken met de kwalificatie van hun spe(e)l(st)ers.

VBL heeft een sjabloon gemaakt waarmee het oplijsten of het wijzigen van de lijst eenvoudig kan - terug te vinden in de linkertab. Deze lijst moet onder Excel formaat doorgemaild worden naar de secretaris van het PC. Alle lijsten worden hieronder overzichtelijk getoond. Om een lijst op te vragen, klikt u op de PDF naast de club.

VBL vraagt aan alle clubs, waarvoor dit van kracht is, om een afdruk van de meest recente lijst ter beschikking te houden van de scheidsrechters, die voor aanvang van de bekerwedstrijden, toezien op de correcte toepassing van artikel 1.

Hieronder vind je de laatst geregistreerde bekerlijsten:

 

ID club PDF laatste aanpassing
159 K-Basket Kortrijk Sport PDF 18/08/2016
245 BC Telenet Oostende    
261 BBC Spie Izegem PDF 02/11/2016
320 Bent Schoenen Waregem PDF 04/11/2016
506 Tiger Zwevegem Deerlijk PDF 18/08/2016
541 KBBC Wikings Kortrijk    
592 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit PDF 03/11/2016
737 Koninklijke Basketbalclub Oostende Bredene geen lijst 12/08/2016
809 Rapid Langemark    
811 Koninklijke BBC Oostkamp PDF 04/11/2016
837 Kon BBC De Panne vzw    
908 BC Namedis chape Knokke Heist    
949 BBC Olympia Ruddervoorde    
954 Wytewa Roeselare    
979 Rozenbeka Oostrozebeke    
1029 BBC Red Sharks Koekelare    
1061 BBC Gullegem    
1150 Basket Sijsele PDF 06/10/2016
1207 Mibac Middelkerke    
1218 Basketteam Kortrijk PDF 05/11/2016
1251 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel    
1363 BBC De West-Hoek Zwevezele    
1516 BBC Wervik PDF 18/08/2016
1586 Vk Iebac Ieper geen lijst  
1596 Racing Brugge PDF 17/08/2016
1627 Hermes Basketbal Oostende    
1640 Basket Wielsbeke PDF 21/08/2°16
1682 Olympos Marke    
1685 Sint Jan Zedelgem Lions PDF 18/08/2016
1691 BBC Koksijde    
1743 BBC Desselgem    
1911 BBC Poperinge PDF 17/08/2016
1963 A.C.J. Basket Brugge PDF 18/08/2016
1988 Declercq Stortbeton Waregem PDF 17/10/2016
1996 BT Kortemark    
2039 Basket Tielt    
2071 Bebita Eernegem    
2307 Crack Blue Cats Ieper PDF 17/08/2016
2328 Bbv Oedelem ZIP 17/08/2016
2351 Dames Basket Wevelgem    
2453 BBC Ter Beke Oudenburg PDF 30/10/2016
2494 B.C. Blue Stars Brugge    
2514 Basket Alumes Moorsele    
2536 Tulikivi Deerlijk    
2594 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem    
2607 Basket Team Holstra Wevelgem    
2614 Melco Ieper PDF 04/11/2016
2626 Au Pingouin Basket Blankenberge    
5004 vzw Dames Basket Brugge    
5007 BC RHK Oostende    
5009 KB Avelgem    
5018 BBC P Heuvelland    
5022 Jong Basket Wevelgem PDF 18/08/2016
5032 BC Crelan Kortrijk    
5045 Avanti Brugge    

 


Top

Schema finale bekerweekend

Vrijdag 19:00 1ste halve finale heren seniors
21:00 2de halve finale heren seniors
Zaterdag 09:00h finale U12G
11:00h finale U16D
13:00h finale U18H
15:00h finale U14G
17:00h 1ste halve finale dames seniors
19:00h 2de halve finale dames seniors
21:00h finale heren seniors
Zondag 09:00h finale U14D
11:00h finale U16H
13:00h finale U19D
15:00h finale U21H
17:00h finale dames seniors