Kies een team:

Jongens: Team Black | Team Red | Team Blue | Team Yellow
Meisjes: Team White | Team Yellow | Team Blue
 

Jongens

Team Black
Nummer Naam Club
Cheick Oumar Sylla   Port of Antwerp Giants
5 Mark Tom  Generali Okapi Aalstar
6 Van Toortelboom Robin BC Telenet Oostende
7 Anwoir Imad  Bavi Vilvoorde
8 Lammens Vince  Bavi Vilvoorde
9 Boelens Arthur  Sgolba Aalter
10 Cools Alexy  Oxaco BBC Boechout
11 De Rijcke Luka  BBC Falco Gent
12 Helpers Thibault  BBC Olympia Denderleeuw
13 Bosmans-Verdonk Benjamin BBC Croonen Lommel
14 Snellings Siebe  Hades BBC Hasselt
15 Caers Yannick  Vabco Mol BBC
 

Coach: Thomas Foucart

 

 


 

Team Red
Nummer Naam Club
4 Maes Kilian  Bavi Vilvoorde
5 Lincoln Julius  BBC Selexion Vanneste Melle
6 Van Landeghem Wout  Generali Okapi Aalstar
7 Joillet Jarno GSG Aarschot
8 Grunewald Jonas BC Telenet Oostende
9 Thioux Nathan Bavi Vilvoorde
10 De Baene Ruben  Basket Sijsele
11 Tassenoy Ward  Merchtem Eagles
12 Bogaerts Oliver  Essense Esbac
13 De Ridder Niels Port of Antwerp Giants
14 Robaey Felix BC Telenet Oostende
15 Prevost Matthieu  K-Basketteam Kortrijk
 

Coach: Jeffrey Brown

 

 

Team Blue
Nummer Naam Club
4 Deplaecie Niels  K-Basketteam Kortrijk
5 Smout Quinten Port of Antwerp Giants
6 Swillen Gijs  Bavi Vilvoorde
7 Catteuw Arthur  BC Telenet Oostende
8 Van Hille Thomas  BBC Modu-ArtenovaConstruct Destelbergen Gentbrugge
9 Bevernage Pallieter K-Basketteam Kortrijk
10 Kediambiko Salim K-Basketteam Kortrijk
11 Gebbert Noah BC Telenet Oostende
12 Bonkale Lualpe Alec BBC Latem-De Pinte
13 Vanderhoydonck Ferre  Vatana Beringen KBBC
14 Dreesen Gardy CUVA Houthalen-Helchteren
15 Tshimanga Godwin Bavi Vilvoorde
 

Coach: Pieter Pas

 

 

Team Yellow
Nummer Naam Club
4 Meynen Kylian  Stella Artois Leuven Bears
5 Van Der Straeten Mathieu BBC Falco Gent
6 Lesuisse Arne  Kon. Sint-Truidense Basketbal (KSTBB)
7 Verbeeck Noah Bavi Vilvoorde
8 Plessers Milan  Stella Artois Leuven Bears
9 Van Den Eynde Matthijs  Generali Okapi Aalstar
10 Verbeeck Wout  Stella Artois Leuven Bears
11 Schepers Lex  Oxaco BBC Boechout
12 Baetens Yarne Oxaco BBC Boechout
13 Vlantis Daniel  Ekeren BBC
14 Denoyel Tibo BC Telenet Oostende
15 Bratanovic Haris BBC Selexion Vanneste Melle
 

Coach: Wesley Wauters

 

 

Meisjes

Team White
Nummer Naam Club
4 Vandensteen Luna DBC Osiris Aalst
5 Van Thuyne Emma Crack Blue Cats Ieper
6 Struyve Jienke Dames Basket Brugge
7 Danneels Margaux D-GLAS Oostende-Bredene
8 Knaepen Merel Hasselt BT
9 Joris Ine Kangoeroes Willebroek
10 Strumane Yante Blue Rocks Ronse-Kluisbergen
11 Traore Kadiatou BBC Sint-Katelijne-Waver
12 Lepla Mies Crack Blue Cats Ieper
13 Francoys Delphine DS Waregem
14 Vervoort Ellen Basket Bonheiden
  Coach: Dries Van Poucke  

 

Team Yellow
Nummer Naam Club
4 Aertssens Kato Kangoeroes Willebroek
5 Colombier Faye Crack Blue Cats Ieper
6 Timmermans Delphine Cristal Alken BBC
7 Willemkens Hanne B.C. Blue Stars Brugge
8 Buelens Janne Hasselt BT
9 Deseyn Justine DS Waregem
10 T'Jollyn Marie-Astrid DS Waregem
11 Schillebeeks Janne DBC Houthalen
12 Leemans Marie Basket Willebroek
13 Duhamel Frances BBC Jeugd Gentson
14 De Bel Julie Crack Blue Cats Ieper
  Coach: Anke Demondt  

 

Team Blue
Nummer Naam Club
4 Vanhaeren Camille BBC Sint-Katelijne-Waver
5 Van Laere Femke BBC Jeugd Gentson
6 Grunewald Febe D-Glas Oostende-Bredene
7 Van Buggenhout Sam Kangoeroes Willebroek
8 Deweerdt Amber Aartselaar BBC
9 Wuyts Kaat Cuva Houthalen-Helchteren
10 Leire Ruth Crack Blue Cats Ieper
11 Kasonga Tshinyama Keren DBC Osiris Aalst
12 Bell Sarah Kangoeroes Willebroek
13 Janssens Amber DBC Osiris Aalst
14 Leysen Demi Port of Antwerp Giants
  Coach: Ly Hamady